Страхование от несчастных случаев ( Страхування від нещасних випадків для юридичних осіб

 
 

Страхование от несчастных случаев ( Страхування від нещасних випадків для юридичних осіб

Страхова компанія відшкодує витрати ваших працівників, понесені ними через тимчасову або постійну втрату працездатності, як наслідок нещасного випадку. Ваш персонал може бути застрахований, як на час виконання службових обов’язків, так і на всю добу...Нещасний випадок на підприємстві – це подія, яка не просто може призвести до порушення його звичного ритму роботи. Вона також несе необхідність компенсації фінансових витрат постраждалому працівнику. Захистити інтереси Вашого персоналу та зберегти фінанси Вашого підприємства зможуть програми страхування від нещасного випадку.

Що можна застрахувати?
Страхова компанія відшкодує витрати ваших працівників, понесені ними через тимчасову або постійну втрату працездатності, як наслідок нещасного випадку. Ваш персонал може бути застрахований, як на час виконання службових обов’язків, так і на всю добу. Договір з Вашим підприємством може включати страхування різних категорій персоналу.

Від чого можна застрахуватись?
Страховими випадками є тимчасова втрата працездатності застрахованою особою, набуття нею інвалідності І, ІІ, ІІІ ступеня або загибель.
У випадку тимчасової непрацездатності, застрахований отримує 0,3% страхової суми за кожен день хвороби (але не більше 50% страхової суми). В разі набуття ним І групи інвалідності – 100%, ІІ групи – 70%, ІІІ групи – 50% страхової суми. В разі загибелі застрахованого, 100% страхової суми виплачується Вигодонабувачу (спадкоємцю).

Який розмір страхової суми?
Розміри страхових сум встановлюються за Вашим бажанням, в межах від 1 000 грн. до 30 000 грн. на одного застрахованого.

Скільки коштує страхування?
Вартість страхування визначається згідно сітки тарифів та залежить від ступеня ризикованості діяльності застрахованої особи, розміру страхової суми та періоду страхування.


Создан 15 окт 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Покупка, продажа авто. Автосалоны Украины, Киева.