Страхование путишествующих за границей ( Страхування подорожуючих за кордоном )

 
 

Страхование путишествующих за границей ( Страхування подорожуючих за кордоном )

Витрати на отримання медичної або іншої допомоги застрахованою особою під час перебування за кордоном. Ліміти на медичні послуги та перелік додаткових опцій залежить від рівня обраної Вами програми страхування.Плануєте подорож за кордон?
Вам слід мати поліс страхування подорожуючих, який допоможе швидко подолати негаразди та отримати необхідну допомогу на території іншої країни.

Що можна застрахувати?
Об'єктом страхування є можливі витрати на отримання медичної або іншої допомоги застрахованою особою під час перебування за кордоном. Ліміти на медичні послуги та перелік додаткових опцій залежить від рівня обраної Вами програми страхування. Ви можете обрати наступні програми:

А - швидка медична допомога, амбулаторне та стаціонарне обслуговування, стоматологічна допомога (ліміт - 100 EUR), медикаменти, евакуація

В - додатково до програми А забезпечується евакуація дітей до 14 років, в разі захворювання опікуна, візит близького родича на 4 дні, переоформлення проїзного документу в разі необхідності дострокового вильоту; ліміт на стоматологічні послуги збільшено до 150 EUR

С - опції програми В з розширеним лімітом на стоматологічні послуги до 200 EUR та послугами з організації пошуку втраченого багажу, юридичними послугами, відшкодуванням витрат в разі втрати закордонного паспорту (до 200 EUR)

D - до програми С додається комплекс послуг із підтримки автомобіля

Мультивіза. Якщо за час своєї поїздки Ви плануєте повертатись на територію України, або Ви є власником мультивізи, Ви можете укласти договір одноразово. Такий поліс буде містити період протягом якого ви можете виїжджати за кордон (кількість поїздок необмежена) та період, протягом якого за кордоном діятиме страхове покриття.

Від чого можна застрахуватись?
Маючи поліс страхування подорожуючих, Ви зможете звернутись до асистуючої компанії та отримати необхідну допомогу, або компенсувати власні витрати за наступними страховими подіями:
- різке погіршення стану здоров'я
- нещасний випадок
- втрата багажу
- переоформлення проїзного документа, якщо у застрахованого виникла необхідність повернутися раніше
- втрата закордонного паспорту, юридичні консультації
- надання транспорту, якщо застрахований водій не може керувати автомобілем, або транспортний засіб пошкоджено

Який розмір страхової суми?
Мінімальний розмір страхової суми визначається відповідно до вимог країни відвідування, максимальна сума може бути встановлена за Вашим бажанням.

Скільки коштує страхування?
Розмір страхового платежу визначається в залежності від декількох чинників:
- країни перебування
- розміру страхової суми
- програми страхування
- терміну перебування на території іншої країни
- мети поїздки (відпочинок, заняття спортом, робота)
- наявності франшизи


Создан 15 окт 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Покупка, продажа авто. Автосалоны Украины, Киева.