Страхование от несчастных случаев ( Страхування від нещасних випадків )

 
 

Страхование от несчастных случаев ( Страхування від нещасних випадків )

За полісом добровільного страхування від нещасних випадків застрахованій особі будуть компенсовані витрати, понесені через тимчасову або постійну втрату працездатності, як наслідок нещасного випадку.Ви прагнете захистити себе та свою родину від негараздів?

Програми страхування від нещасних випадків створені для того, щоб компенсувати Ваші витрати на одержання медичної допомоги та лікування травм, отриманих в результаті нещасного випадку.

Що можна застрахувати?

За полісом добровільного страхування від нещасних випадків застрахованій особі будуть компенсовані витрати, понесені через тимчасову або постійну втрату працездатності, як наслідок нещасного випадку.

Від нещасного випадку можуть бути застраховані дорослі члени родини, на час виконання службових обов’язків або на цілу добу. А також діти, що відвідують дитячий садок, школу, вищий учбовий заклад. Окремий страховий продукт існує для страхування професійних спортсменів.

Від чого можна застрахуватись?

Страховими випадками є тимчасова втрата працездатності застрахованою особою, набуття нею інвалідності І, ІІ, ІІІ ступеня або загибель.

У випадку тимчасової непрацездатності, застрахований отримує 0,3% страхової суми за кожен день хвороби (але не більше 50% страхової суми). В разі набуття ним І групи інвалідності – 100%, ІІ групи – 70%, ІІІ групи – 50% страхової суми. В разі загибелі застрахованого, 100% страхової суми виплачується Вигодонабувачу (спадкоємцю).

Який розмір страхової суми?Страхова сума встановлюється за Вашим бажанням, в межах від 1 000 грн. до 30 000 грн.

Скільки коштує страхування?

Вартість страхування визначається згідно сітки тарифів та залежить від ступеня ризикованості Вашої діяльності, розміру страхової суми та періоду страхування.


Создан 15 окт 2008  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
Покупка, продажа авто. Автосалоны Украины, Киева.